Leve de chaotische werkbalans

Gedreven door creatie, kan het er nog weleens chaotisch aan toe gaan.
Mijn juf op de basisschool schreef in mijn rapport “Tessa heeft tien dingen tegelijk open liggen, ze moet leren om eerst iets af te maken.”

Nou nee, juf!

Tessa voelde zich gewoon enorm geïnspireerd door al dat verschillende speelgoed en activiteiten en maakt uiteindelijk alles af, alleen niet één voor één zoals voor de juf praktisch zou zijn geweest.

Tegenwoordig zou ik waarschijnlijk zijn gedrogeerd met het een of ander, om te kunnen functioneren in de klas en het onderwijssysteem.

Godzijdank bestond dat toen nog niet echt.

Maar het heeft wel even geduurd voor de remmende werking van deze afwijzing op mijn drukke en fantasierijke persoonlijkheid teniet werd gedaan. Mijn creatieve talent weer de vrije hand kreeg.

En vandaag voelde ik me even ultiem gelukkig.

Want ik was, in een voor mij, ultieme werkbalans terecht gekomen waarbij alles tegelijk plaatsvond; dots zetten op twee verschillende kunstwerken, daarnaast digitaal werken aan een talisman/tattoo design, een blog schrijven, straks weer de boek bestellingen inpakken, een nieuwe poster creëren en aanmeldingen verwerken voor de DotArt workshops.

Het stroomt! Het ene inspireert me weer in de creatie van iets anders.
En dat is helemaal de bedoeling.

Leve de chaos!

❤️❤️

Foto van Tessa Smits

Tessa Smits

Ik ben Tessa Smits en ik neem je mee op een avontuurlijke reis die het onbekende en zogenaamd onmogelijke verkent. Mijn tweede roman, “Ik Beval Van Het Heelal“, is daar een sprekend voorbeeld van waarin onze oneindige creatiekracht de hoofdrol speelt. Daarnaast is kunst voor mij de manier om voelbaar te maken wat niet onder woorden gebracht kan worden. Of ik nu kunst maak, schrijf of iets creëer; de intentie is hetzelfde. Op zoek naar dat wat werkelijk raakt, echt is en ons als mens weer herinnert aan wie we werkelijk zijn (onmetelijk krachtig).

Ook van deze schrijver:

Over Tessa

Ik ben Tessa Smits en ik neem je mee op een avontuurlijke reis die het onbekende en zogenaamd onmogelijke verkent. Mijn tweede roman, “Ik Beval Van Het Heelal“, is daar een sprekend voorbeeld van waarin onze oneindige creatiekracht de hoofdrol speelt.

Recente Posts

Podcasts